O nas

Way to Stay to sieć wyjątkowych miejsc w Centrum Krakowa położonych wśród starych kamienic, urokliwych uliczek nieopodal Starego Miasta. Nasze apartamenty mieszczą się w nowo wybudowanych lub  pięknie odrestaurowanych kamienicach. Zderzenie klimatu starego Krakowa z nowoczesnym wystrojem Apartamentów to połączenie które z pewnością przypadnie każdemu do gustu Wszystkie wnętrza są wykończone z dbałością o każdy detal, gustownie umeblowane, w pełni wyposażone oraz posiadają dostęp do wifi. W każdym naszym apartamencie znajdziecie Państwo wszelkie udogodnienia takie jak: suszarka, żelazko, ręczniki, w pełni wyposażone  aneksy kuchenne. Wszystko przemyślane, Wszystko dla Ciebie.

Nasz zespół to Krakowianie od pokoleń. Dlatego z pasją opowiadamy o naszym mieście gdzie historia przeplata się z osobistymi wspomnieniami.

Ulubione miejsca Krakowian, to Kazimierz, urocze uliczki Starego Miasta- Kanonicza, Poselska,  Św. Tomasza, Kopiec Kościuszki a także kultowe już miejsca jak Bunkier Sztuki (dawniej BWA) gdzie można spotkać krakowską bohemę. Zapraszamy Was do naszego miasta:)