Centralna lokalizacja

Głównym atutem naszych wszystkich apartamentów jest lokalizacja w Centrum Starego Miasta. Wyobraźcie sobie że wychodząc z budynku możecie delektować się przyjemnym powolnym spacerem do serca Krakowa czyli Rynku Głównego. Jest to największy w Europie plac, wpisany na listę Unesco,  gdzie życie tętni dniem i nocą, na każdym rogu można podziwiać wymyślne kreacje zwariowanych artystów a urocze ogródki restauracyjne przyciągają smacznymi potrawami i rozmaitymi trunkami. Jeśli nasycicie się w pełni otoczeniem Rynku Głównego, nieopodal znajduje się Zamek Królewski do którego dotrzecie  piechotą jedynie w kilkanaście minut.  Nasze apartamenty to również wspaniała baza wypadowa do bardzo modnej w ostatnich latach starej żydowskiej dzielnicy zwanej Kazimierz, gdzie gromadzi się cała krakowska bohema, uciekająca trochę od zgiełku Rynku.

Nasze lokalizacje

 WIELOPOLE

Nasz obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji – 5 minut od Rynku Głównego i 5 minut od Kazimierza w pięknej, odnowionej kamienicy, w której został zachowany pierwotny styl. Wszystkie apartamenty posiadają bogate wyposażenie i prezentują różne style od nowoczesnego przez loftowy do klasycznego. W tej lokalizacji znajduje się nasza recepcja.

Zobacz apartamenty w tej lokalizacji:

RYNEK DĘBNICKI

Nasze apartamenty mieszczą się na pierwszym piętrze kameralnej odnowionej kamieniczki nieopodal Rynku Dębnickiego, w niewielkiej odległości od Wawelskiego Wzgórza. Wszystkie apartamenty posiadają bogate wyposażenie i prezentują różne style od nowoczesnego przez loftowy do klasycznego.

Zobacz apartamenty w tej lokalizacji:

PODGÓRZE – UL. ŚW KINGI

Nasze apartamenty znajdują się w odnowionej kamienicy położonej w  cichej, bocznej ulicy, tuż przy ciekawej historycznej części starego miasta, w której za czasów okupacji hitlerowskiej utworzono krakowskie getto.

Zobacz apartamenty w tej lokalizacji:

ul. Żelazna

ul. Morsztynowska 1

ul. Kingi 13